motoger

Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai

Sprzedawcy części do Suzuki Samurai:

czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
części moto2
części używane opel
części szrot samochodowy
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
giełda części
moto2.pl
moto2
giełda części słomczyn
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
auto części
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
części używane poznań

Cena Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Suzuki Samurai na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Turbodoładowanie - turbina. Części w kategorii Silnik. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Turbodoładowanie - turbina do Suzuki Samurai jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai 1.8 2005 pickup. Tanio Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai 1.8 2005 pickup. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.8 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2001. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia pickup i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Suzuki. Ten model Samurai na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, 1983, SJ500, santana, Santana, Samurai.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem turbodoładowanie - turbina . Więc mogłem samemu naprawić swoje Suzuki Samurai. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Suzuki Samurai. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Widziałem wczoraj w gazecie że Suzuki Samurai bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Suzuki Samurai bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Suzuki Samurai. Jestem dumny z posiadania tego auta. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to turbodoładowanie - turbina do Samurai. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie turbodoładowanie - turbina. Poszukałem turbodoładowanie - turbina na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam turbodoładowanie - turbina. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Suzuki Samurai. Gdzie ja znajdę takie tanie turbodoładowanie - turbina. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Suzuki Samurai. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić turbodoładowanie - turbina w Suzuki Samurai. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części turbodoładowanie - turbina do Suzuki Samurai. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie turbodoładowanie - turbina. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo turbodoładowanie - turbina. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Suzuki Samurai na części.  


KONTAKT

tanio Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai Turbodoładowanie - turbina Suzuki Samurai
Copyright © 2025. MOTOGER.pl